Arêches-Beaufort

3

Kraj: Savoie

Francie

(1080m - 2300m)

Zimní Alpy
Arêches-Beaufort

Vzdálenosti:

od Prahy 1072 km
od Brna 1277 km

Diskuze ke středisku:

0 příspěvků
zobrazit všechny

Lyže:

Snowboard:

Běžky:

Přidat hodnocení

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Lehké sjezdovky 15 km Střední sjezdovky 20 km Težké sjezdovky 5 km

Sedačková lanovka5 Poma8 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Skimapa: 1 | 2

Webkamera: 1 | 2 | 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí není k dispozici.

Historie počasí

Sněhové zpravodajství

Sněhová předpověď není k dispozici.

Historie sněhu

Akce na skipasy a novinky

Děti do 5 let obdrží skipas zdarma ke skipasu pro dospělého. Na jeden skipas pro dospělého lze uplatnit 1 skipas pro dítě zdarma pro stejnou délku trvání.

zobrazit celý text

Profil střediska

Arêches-Beaufort, Savojské Alpy, Francie
Uprostřed pohoří Beaufortain nedaleko Albertville (místo konání ZOH 1992) leží malebné alpské středisko Arêches-Beaufort. Díky propracovanému systému zasněžování se skiareál pyšní jednou z nejstálejších a nejkvalitnějších sněhových pokrývek v celém alpském masivu a je vhodný opravdu pro každého.

Černé sjezdovky, skicrossová dráha i freeride sjezdy uspokojí náročného lyžaře. Červené a modré sjezdovky dávájí dostatek prostoru začátečníkům i carvingovému lyžování. Snowboardisty potěší snowboardcrossová dráha i velký snowpark. Skicentrum je ideální pro rodinou dovolenou, zvláště s menšími dětmi, pro něž je po celou sezónu připraven funpark, dětský vlek i sjezdovka.

Kromě lyžování nabízí Arêches-Beaufort více než 34 km běžkařských stop, skialpinismus, v rámci aprés-ski si můžete vyzkoušet paragliding, chůzi se sněžnicemi nebo ice climbing. Navštívit můžete muzeum historie výroby sýrů nebo muzeum 16. olympijských her v nedalekém Albertville.

 

zobrazit celý text