Aprica

3

Kraj: Trentino occidentale, Lombardia

Itálie

(1162m - 2270m)

Zimní Alpy
Aprica

Skipas:

37 € za den
182 € za šest dní
(hl.sezóna - dospělý)

Vzdálenosti:

od Prahy 826 km
od Brna 851 km

Diskuze ke středisku:

27 příspěvků
zobrazit všechny

Lyže:

Snowboard:

Běžky:

Přidat hodnocení

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Lehké sjezdovky 28 km Střední sjezdovky 14 km Težké sjezdovky 8 km

Gondola2 Sedačková lanovka5 Poma5 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Přeprava: 24000 osob/hod

Skimapa: 1

Webkamera: 1 | 2 | 3 | 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí není k dispozici.

Historie počasí

Sněhové zpravodajství

Sněhová předpověď není k dispozici.

Historie sněhu

Akce na skipasy a novinky

Akce na SKIPASY:

  • Děti narozené v roce 2010 a mladší obdrží skipas zdarma ke skipasu pro dospělého. Na jeden skipas pro dospělého lze uplatnit 1 skipas pro dítě zdarma pro stejnou délku trvání.

 

 

zobrazit celý text

Profil střediska

Aprica, Itálie
Aprica je městečko nacházející se v regionu Lombardie západně od známého střediska Passo Tonale a leží nedaleko hranic se Švýcarskem. Jeho historie je poměrně mladá, k založení městečka Aprica došlo až kolem roku 1848, první vlek byl spuštěn v roce 1942.

Dnes je Aprica malé moderní městečko symbolizující "italský způsob lyžování" - hodně slunce, kvalitní aprés-ski a „lyžování za dveřmi“. Nové hotelové komplexy vyrostly po vzoru francouzkých středisek, takže je možné ve středisku Aprica lyžovat téměř z postele. Je to jedno z nejznámějších lyžařských center v Lombardii a potažmo v celé severní Itálii. 

Aprica je pro milovníky zimních sportů opravdu velmi dobře vybavena. Nachází se zde 22 sjezdovek čítajících přibližně 50 kilometrů od těch nejjednodušších až po ty náročné, na které si troufají jen zkušení sportovci. Právě velkým počtem černých sjezdovek je středisko zajímavé a pro mnohé lákavé. Nedávno bylo také rozšířeno o dvě nové sedačky v oblasti Baradello 2000. V této části se nachází ve výšce přibližně 1800 m snowpark. Lyžuje se na severních svazích přímo nad městem a sněhová děla zaručují sezónu až do dubna. Na opačné straně města jsou připraveny stopy pro běžkaře. Ve středisku Aprica je také možnost bruslení na ledě, nebo si můžete po dlouhém dni na sjezdovce zajít zaplavat do veřejného bazénu. Jinak je samozřejmě k dispozici dostatek barů a restaurací.
Překvapivá kompaktnost, nadmíru široká infrastruktura a bohaté možnosti nejen aktivního odpočinku po lyžování, to vše nabízí toto středisko. Navíc je to vše podpořeno nízkými cenami, kterými budete jistě mile překvapeni.

 

 

zobrazit celý text

Přehled zájezdů

Albergo Residence Biancaneve

Albergo Residence Biancaneve

Itálie | Aprica

Středisko: Aprica

od 12 EUR

osoba/noc od 329 Kč
350 m

Užijte si dovolenou se vším všudy! V hotelu-residenci Biancaneve v blízkosti lanovek a bazénu je možné ubytování bez stravy či se snídaní. Kromě toho můžete využít i posilovny či lyžařských instruktorů.

snídaně bez stravy (kuchyňka součástí apartmánu)

Hotel Arisch

Hotel Arisch

Itálie | Aprica

Středisko: Aprica

od 42 EUR

osoba/noc od 1 105 Kč
50 m

Luxusní velmi elegantní hotel v typickém tyrolském horském stylu za překvapivě příznivé ceny.