Courmayeur

5

Kraj: Valle d´Aosta, Piemonte

Itálie

(1224m - 2624m)

Zimní Alpy
Courmayeur

Skipas:

46 € za den
234 € za šest dní
(hl.sezóna - dospělý)

Vzdálenosti:

od Prahy 1000 km
od Brna 1198 km

Diskuze ke středisku:

0 příspěvků
zobrazit všechny

Lyže:

Snowboard:

Běžky:

Přidat hodnocení

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Lehké sjezdovky 16 km Střední sjezdovky 21 km Težké sjezdovky 4 km

Kabinová lanovka4 Gondola2 Sedačková lanovka8 Poma3 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Přeprava: 24497 osob/hod

Skimapa: 1

Webkamera: 1 | 2 | 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí není k dispozici.

Historie počasí

Sněhové zpravodajství

Sněhová předpověď není k dispozici.

Historie sněhu

Profil střediska

Courmayeur, Grajské Alpy, Itálie
Oblast kolem Courmayeur byla proslulá již v 17. století svými jedinečnými minerálními prameny. Lyžařský areál se skládá ze 36 km sjezdových tratí převážně střední náročnosti, rozkládajících se na východní čelní stěně. Tyto dlouhé a široké sjezdovky jsou vhodné převážně pro carving, ale také pro začátečníky, kteří chtějí zlepšovat své lyžařské umění. Pro ty, kteří vyhledávají dobrodružství, jsou v oblasti k dispozici také prudké vysokohorské terény. Hlavní lyžařská oblast je zpřístupněná ze střední části lanovkou a z druhé strany je propojena se střediskem Chamonix, nacházejícím se na francouzské straně.

Z Courmayeur je také možné uspořádat heliski výlety na malý ledovec Rutor u střediska La Thuile. Jestliže máte dostatek síly i na konci dne, využijte bohatou aprés-ski nabídku - sportovní centra, která jsou jedna z nejlepších v Evropě, nabízí ohromnou řadu činností od domácího golfu, bruslení, tenisu až po umělou horolezeckou stěnu.

Pokud si chcete odpočinout, můžete využít jedny z mnoha městských lázní nebo navštívit úzké protáhlé ulice s malebnými obchody a levnými restauracemi se širokou nabídkou kvalitních jídel. Noční život zde může být živý, město nabízí nejen dobrý výběr nočních barů, ale i mnoho malých krčem.

 

zobrazit celý text