Bad Hindelang a Mittelberg

2

Kraj: Allgäu

Německo

(825m - 1559m)

Zimní Alpy
Bad Hindelang a Mittelberg

Skioblasti: Wertach/Buronlifte | Oy-Mittelberg | Oberjoch-Bad Hindelang

Skipas:

46 € za den
220 € za šest dní
(hl.sezóna - dospělý)

Vzdálenosti:

od Prahy 541 km
od Brna 682 km

Diskuze ke středisku:

0 příspěvků
zobrazit všechny

Lyže:

Snowboard:

Běžky:

Přidat hodnocení

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Lehké sjezdovky 14 km Střední sjezdovky 26 km Težké sjezdovky 3 km

Sedačková lanovka4 Poma8 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Přeprava: 17130 osob/hod

Skimapa: 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí není k dispozici.

Historie počasí

Sněhové zpravodajství

Sněhová předpověď není k dispozici.

Historie sněhu

Profil střediska

Bad Hindelang a Mittelberg, Allgäuské Alpy, Německo
Středisko Bad Hindelang s okolím Unterjoch a Oberjoch nabízí vše, co může zdařilá zimní nabídka poskytnout: sjezdovky pro lyžování a snowboarding, běžecké tratě a sáňkařské dráhy. To vše najdete v překrásné zimní krajině Hindelang s nádherně čistým horským vzduchem a nenarušenou přírodou. Zde, stejně jako v tyrolském Jungholz a ve Wertachu, se cítí rodiny nadmíru spokojeně.

Na Sorgschrofenu v menší lyžařské oblasti Jungholz je kladen důraz zejména na rodinné zimní sportování. Děti, senioři, lyžařští začátečníci i běžní sjezdaři si zde vychutnávají široké carvingové oblouky, které jim umožňují prostorné lyžařské louky. Nejmenší lyžaři si přijdou na své v dětském světě N´Ice Bear. Pro lyžařské začátečníky jsou oblíbené snadné sjezdovky u Oy Mittelberg, zatímco Buronlifty uspokojují i náročné sportovní požadavky.

Snadné až středně obtížné sjezdovky na Iseleru v Oberjochu v lyžařské oblasti Hindelang nabízejí široký prostor pro carving a snowboarding. Freestyleři mají ve Wiedhagalpe k dispozici obzvláště povedené muldy. Imberger Horn je známý svou dobře preparovanou dráhou, která vede ze stanice Hornské dráhy (1 314 m) a ve velkých serpentinách směřuje do údolí.

Ve sněžných botách nebo v během romantické jízdy na sáních tažených koňským spřežením tu můžete v klidu obdivovat pohádkově krásnou zimní krajinu.

zobrazit celý text