Brandnertal

3

Kraj: Vorarlbersko

Rakousko

(904m - 2000m)

Zimní Alpy
Brandnertal

Skipas:

47,5 € za den
252 € za šest dní
(hl.sezóna - dospělý)

Vzdálenosti:

od Prahy 621 km
od Brna 722 km

Diskuze ke středisku:

0 příspěvků
zobrazit všechny

Lyže:

Snowboard:

Běžky:

Přidat hodnocení

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Lehké sjezdovky 22 km Střední sjezdovky 30 km Težké sjezdovky 3 km

Kabinová lanovka1 Gondola2 Sedačková lanovka6 Poma5 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Přeprava: 20200 osob/hod

Skimapa: 1

Webkamera: 1 | 2 | 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí není k dispozici.

Historie počasí

Sněhové zpravodajství

Sněhová předpověď není k dispozici.

Historie sněhu

Profil střediska

Brandnertal, Bregenzerwald, Rakouské Alpy 
Lyžařské sportovní a rodinné středisko Brandnertal se nachází na rakousko-švýcarsko-lichtenštejnském trojmezí pod vrcholem Schesaplana v nadmořské výšce 904 – 2 000 m. Oblast Brandnertal se skládá ze dvou středisek: Bürserberg a Brand.

Středisko Brandnertal upřednostňuje kvalitu před kvantitou. K dispozici je 55 km upravených sjezdových tratí převážně lehké a střední obtížnosti, 15 moderních, nových lanovek a vleků poskytuje veškerý komfort. Oba skiareály střediska Brandnertal propojuje kyvadlová dráha v nadmořské výšce 1 700 m. Sjezd z vrcholku Brand vede přímo do centra městečka. Pro příznivce snowboardingu je ve středisku Brandnertal přichystaný nový Snowpark „Backyards“  s mnoha překážkami a skoky. Okolí oblasti Brandnertal je ideální také pro milovníky běžeckého lyžování, k dispozici je přes 30 km upravených běžeckých stop.

Rodiny s dětmi si užijí zábavu při sáňkování na 6 km dlouhé, přírodní sáňkařské dráze nebo využít dětské programy, kterými Brandnertal vyniká. Ve středisku mohou začátečníci využít služeb lyžařských a snowboardových škol. Celá skioblast nabízí spoustu zimních aktivit i pro nelyžaře - projížďky na koních, jízda se psím spřežením, lezení po zamrzlém vodopádu, bruslení aj. Brandnertal je ideálním místem pro klidnou zimní dovolenou s ubytováním v příjemných rodinných pensionech, jejichž atmosféra je vzdálena shonu velkých prestižních středisek.

zobrazit celý text