Grossarltal

4

Kraj: Salcbursko

Rakousko

(850m - 2033m)

Zimní Alpy
Grossarltal

Skipas:

51,5 € za den
257 € za šest dní
(hl.sezóna - dospělý)

Vzdálenosti:

od Prahy 453 km
od Brna 478 km

Diskuze ke středisku:

3 příspěvků
zobrazit všechny

Lyže:

Snowboard:

Běžky:

Přidat hodnocení

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Lehké sjezdovky 26 km Střední sjezdovky 36 km Težké sjezdovky 11 km

Gondola5 Sedačková lanovka8 Poma4 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Přeprava: 29671 osob/hod

Skimapa: 1 | 2

Interaktivní skipama: 1

Webkamera: 1 | 2 | 3 | 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí není k dispozici.

Historie počasí

Sněhové zpravodajství

Sněhová předpověď není k dispozici.

Historie sněhu

Akce na skipasy a novinky

Akce na SKIPASY:

  • děti narozené v roce 2012 a mladší lyžují po celou sezonu v doprovodu rodičů ZDARMA
  • Rodinný bonus - rodiny s 1 či 2 dětmi (2002 - 2011) obdrží speciální cenu skipasů pro děti; v rodinách se 3 dětmi (1999 - 2011) lyžuje nejmladší dítě ZDARMA
  • Junior Weekend - každou sobotu a neděli obdrží děti (2002 - 2011) a mládež (1999 - 2001) na zakoupený půldenní či jednodenní skipas slevu max. 35%
  • Velikonoční rodinný bonus - v termínu 17.3.-8.4.2018 obdrží všechny děti do 15 let (2002 a mladší) skipas ZDARMA pokud si alespoň jeden z rodičů zakoupí skipas minimálně na 6 dní

PRAKTICKÉ:

  • Kinderclub Kuntenbunt (Intersport Lackner)  ve Grossarl - každé úterý a čtvrtek nabízí celodenní hlídání dětí (od 3 let)

zobrazit celý text

Profil střediska

Grossarltal, Vysoké Taury, Rakouské Alpy

Grossarltal
– to jsou výborně připravené sjezdovky, moderní lanovky a vleky, bohaté aprés-ski, útulné horské chaty a srdečná pohostinnost. Lyžařské středisko Grossarltal se nachází v oblasti Ski Amadé a zaručuje tak jistotu sněhové pokrývky od prosince do konce dubna.

Celkem 17 lanovek a vleků lyžaře dopraví pohodlně a bez čekání do lyžařských areálů Grossarl nebo Hüttschlag. Grossarltal nabízí 73 km sjezdových tratí všech obtížností. I milovníci freeride jízdy hlubokým sněhem nebo snowboardisté si ve středisku Grossarltal přijdou na své. Vybavenému snowparku dominuje 90 m dlouhá halpipe. 

Okolí střediska Grossarltal je vhodné také pro zimní turistiku, túry na sněžnicích nebo na běžkách. Pro příznivce běžeckého lyžování je v oblasti Grossarltal připraveno 35 km tratí. Za návštěvu určitě stojí národní park Nationalpark Hohe Tauern. Začátečníci mohou využít služeb dvou lyžařských a snowboardových škol, Grossarltal nabízí také jednu školu běžeckého lyžování.

Celá oblast Grossarltal a okolí je propojena skibusem, který je zdarma. Lyžaři si mohou zakoupit jeden společný skipas, který platí nejen ve středisku Grossarltal, ale v celém regionu Ski Amadé a nabízí tak lyžování na neuvěřitelných 860 km sjezdovek.
 

zobrazit celý text

Přehled zájezdů

Hotel Neuwirt - Großarl

Hotel Neuwirt - Großarl

Rakousko | Großarl

Středisko: Grossarltal

od 95 EUR

osoba/noc od 2 498 Kč
LUXUSNÍ 650 m

Rodinný hotel Neuwirt**** spojující tradiční historický šarm a moderní prvky. Hotel je dobře vybavený pro rodiny s dětmi. Na děti tu čeká pěkně vybavená dětská herna a je tu i možnost hlídání. Nabrat síly na další den můžete v nádherném wellness centru se saunami, masážemi nebo kosmetickými procedurami. Lyžařské středisko Großarltal je pouhých 650 m od hotelu.

snídaně polopenze