Großes Walsertal

3

Kraj: Vorarlbersko

Rakousko

(1000m - 2051m)

Zimní Alpy
Großes Walsertal

Skioblasti: Raggal | Sonntag-Stein | Faschina | Mellau-Damüls

Skipas:

36,5 € za den
216 € za šest dní
(hl.sezóna - dospělý)

Vzdálenosti:

od Prahy 636 km
od Brna 744 km

Diskuze ke středisku:

0 příspěvků
zobrazit všechny

Lyže:

Snowboard:

Běžky:

Přidat hodnocení

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Lehké sjezdovky 33 km Střední sjezdovky 26 km Težké sjezdovky 8 km

Gondola1 Sedačková lanovka10 Poma9 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Přeprava: 22670 osob/hod

Skimapa: 1

Interaktivní skipama: 1

Webkamera: 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí není k dispozici.

Historie počasí

Sněhové zpravodajství

Sněhová předpověď není k dispozici.

Historie sněhu

Profil střediska

Grosses Walsertal, Bregenzerwald, Rakouské Alpy
Grosses Walsertal
– to jsou nádherné svahy, příjemné tradiční lyžařské vesnice v panenském horském prostředí, srdečná pohostinnost a náklonnost k dětem. Tato zdařilá směs láká rodiny pro zimní lyžování a turisty hledající zotavení, které mohou bez spěchu a stresu zažít v tomto vorarlbergském údolí.

Protože celé lyžařské území Grosses Walsertal se nachází nad hranicí lesa, bylo zde možné vybudovat velkorysé sjezdovky všech stupňů náročnosti. I fandové hlubokého sněhu najdou na východních a severních svazích bohaté možnosti freeride lyžování.

Všechna lyžařská střediska v Grosses Walsertal - Faschina, Damüls-Mellau, Sonntag Stein a Raggal- jsou vhodná pro celé rodiny. Před impozantním Gatthornem (2 134 m) leží Schluchtensattel, odkud vede nejkrásnější a nejdelší sjezdovka do Fontanelly. K jejímu absolvování je však třeba dobrá kondice. Odměnou za vynaloženou námahu bude nádherné panorama okolních hor.

Ačkoliv Grosses Walsertal je zaměřeno spíše na sjezdové lyžaře, i na příznivce nordického sportu čeká pár klidných túr působivou zimní krajinou. V Raggalu lze nastoupit na romantickou, na proměny bohatou stopu, která je místními i hosty považována za nejkrásnější z celého údolí.

Hlučnou zábavu ve Grosses Walsertal nenajdeme. Místo ní mohou hosté trávit svůj čas procházkami nedotčenou přírodou. Po aktivním dni lze večer v některém pohostinství vychutnat sýrové knedlíky, zelný závin a poté sedláky vlastnoručně vypálený šnaps.

 

zobrazit celý text